Gå til hovedinnhold Gå til footeren
Pål Mangor Kvammen - <p>Pål Mangor Kvammen er en erfaren komiker, regissør og foredragsholder som kombinerer humor og innsikt på en måte som både engasjerer og inspirerer. Med en sjelden evne til å treffe publikum på både hjerte og hjerne, leverer han foredrag som skaper refleksjon rundt arbeidsglede, samspill og motivasjon i hverdagen – alltid med glimt i øyet og substans i innholdet.</p>

Pål Mangor Kvammen

Pål Mangor Kvammen er en erfaren komiker, regissør og foredragsholder som kombinerer humor og innsikt på en måte som både engasjerer og inspirerer. Med en sjelden evne til å treffe publikum på både hjerte og hjerne, leverer han foredrag som skaper refleksjon rundt arbeidsglede, samspill og motivasjon i hverdagen – alltid med glimt i øyet og substans i innholdet.

Uforpliktende kontakt og forespørsel

Bestill Pål

Uforpliktende kontakt og forespørsel

Et foredrag med Pål Mangor Kvammen gir deg

  • Humor som engasjerer – og innsikt som varer.
  • En skreddersydd opplevelse med høy treffsikkerhet.
  • Latter, læring og arbeidsglede i praksis.

Uforpliktende kontakt og forespørsel

Humor med substans og skreddersydd formidling

Han er opptatt av det mellommenneskelige: å se og bli sett, og betydningen av ekte arbeidsglede – ikke bare overfladiske tiltak som vinlotteri og fredagsvafler. Hans foredrag utfordrer vanetenkning, bygger fellesskap og gir publikum både latter og konkrete verktøy de kan ta med seg tilbake i arbeidshverdagen.

Kvammen er en anerkjent komiker, artist, regissør og produsent med base i Stavanger. Når han ikke står på scenen selv, driver han det velrenommerte revy- og humorhuset Stavangeren, og har gjennom årene skrevet og utviklet innhold for noen av Norges mest kjente underholdere – blant andre Hans Morten Hansen, Øivind Blunck, Rune Andersen, Yngvar Numme og Hege Schøyen.

I 2006 mottok han Komikomiteens fagpris for sitt arbeid med tekst, regi og produksjon, og i 2013 ble han tildelt Stavanger kommunes kulturpris. Han står bak en rekke suksessrike produksjoner, inkludert den kritikerroste forestillingen Lykkeliten med Rune Andersen, samt Løgnaslaget, som gjennom flere tiår har begeistret både publikum og presse.

Foredrag

Pål Mangor Kvammen foredrag:

Arbeidsglede som konkurransefortrinn – mer enn vafler og vinlotteri

Hva om arbeidsglede handler om langt mer enn trivselstiltak og sosiale sammenkomster? Dette foredraget går i dybden på hva som faktisk skaper varig arbeidsglede – og hvordan organisasjoner kan bygge kultur, samspill og engasjement nedenfra og opp. På Mangor, kjent for sitt engasjement i kollegaprogrammet til Statoil, leverer et treffsikkert foredrag som utfordrer komfortsonen og inspirerer til reell endring.

Hva deltakerne lærer:

  • Hvordan ekte arbeidsglede skapes gjennom å bli sett, hørt og anerkjent – hver dag.
  • Hvorfor vinlotteri og vafler ikke er løsningen, og hva som faktisk fungerer for å styrke internkultur.
  • Hvordan man som leder og kollega unngår utbrenthet og bygger en bærekraftig arbeidshverdag.
  • Hvordan riktige verktøy, tydelig kommunikasjon og ansvarlig relasjonsledelse påvirker motivasjonen.
  • Innsikt i forskjeller mellom nye og erfarne ansatte – og hvordan man skaper fellesskap på tvers.

Et foredrag som gir deg innsikten og verktøyene for å bygge en sterkere organisasjon – én kollega om gangen.

Book her: Pål Mangor Kvammen Arbeidsglede som konkurransefortrinn – mer enn vafler og vinlotteri

Pål Mangor Kvammen foredrag:

En god start – nøkkelen til levende prosjekter og motiverte team

Hver gang man starter noe nytt, legges grunnlaget for hvordan resten skal fungere – enten det er en ny avdeling, et nytt prosjekt eller en helt ny virksomhet. Med bakgrunn i årlig oppstart av flere store sceneforestillinger, deler Pål Mangor Kvammen innsikten og mekanismene som må være på plass for at både mennesker og prosjekter skal lykkes. Dette er et inspirerende og konkret foredrag som løfter frem kraften i å starte riktig – og hvordan man gjør det i praksis.

Hva deltakerne lærer:

  • Hvorfor forskjeller er bra, og hvordan du bruker mangfold som en ressurs i oppstarten.
  • Hvordan man bygger motivasjon og trygghet fra første dag i et nytt prosjekt eller team.
  • Hva som faktisk skal til for at medarbeidere gleder seg til mandager.
  • Hvordan ledere legger rammene for psykologisk trygghet og samspill i oppstartsfasen.
  • Praktiske grep for å etablere en kultur med tydelig retning, felles eierskap og gjennomføringskraft.
Book her: Pål Mangor Kvammen En god start – nøkkelen til levende prosjekter og motiverte team

Trafikkproblemer Stavanger - Pål Mangor Kvammen

Pål Mangor Kvammen video

Arbeidsglede gjennom humor

Uforpliktende kontakt og forespørsel

Trenger du hjelp?

Telefon: 95 74 70 70

E-post: post@foredragsholder.no